SKUPINOVÉ LEKCE

Všechny pod vedením profesionálních instruktorů 

SKUPINOVÉ LEKCE

Lekce máme základní a prémiové. 


Prémiové jsou označené (aktuálně pouze BARRE, TANDEN a Hypoxický trénink). Tyto lekce se vyznačují obvykle nižším počtem účastníků (do 5 osob) a individuálním přístupem lektora ke každému z cvičících. Mají odlišnou cenu, která je uvedena u těchto lekcí v kalendáři. Některé se liší i délkou trvání. 

Základní lekce jsou všechny ostatní. Vztahuje se na ně klasické vstupné dle ceníku, permice, členství, multisportka atp.  

Pozor!   U HYPOXICKÉHO tréninku je třeba počítat s tím, že musíte přijít o cca 20-30 minut dříve a rozehřát se v posilovně! 

Rezervace

Na skupinové lekce se objednává osobně na recepci centra, telefonicky na tel.: 511 189 700 nebo přes online portál ZDE

Pokud jste již naším zákazníkem a chcete přístup do online portálu (kde si můžete lekce rezervovat, rušit, nabíjet depozit, kupovat permice, členství atp.), prosím, kontaktujte nás a sdělte nám svůj email. (messenger, ig direct, email: recepce@azfitnessbrno.cz nebo zavolejte) a my vám přístup pošleme obratem. Prosíme, neregistrujte se znovu, dojde ke zdvojení účtu. Děkujeme. 

Prosíme pozor, nově se na lekce vztahují storno poplatky. Zrušíte-li lekci méně než 6 hodin před jejím začátkem, storno poplatek je 100 Kč (u základních lekcí), u prémiových je individuální (BARRE 200Kč, info naleznete u každé lekce). Pokud se však lekce zcela naplní náhradníky, storno poplatek Vám bude odpuštěn. 


Doplňkové informace


Taneční sál (sál č. 1 - plocha 90 m2)

Zde probíhají lekce typu Body & Mind. 

Hypoxický sál (sál č. 2) 

Zde probíhají lekce Hypoxického tréninku. 

Funkční sál (sál č. 3 - plocha 76 m2)
TRX závěsná lana, kettlebelly, medicinebally, FITBOX totemy, plyometrická bedna, BOSU, GUN-ex lana, powerbagy, agility žebříky, overbally, hrazda.


Letní terasa (plocha 200 m2)
V letních měsících přesunujeme lekce za krásného počasí na naši terasu a cvičíme venku. Terasa je navíc vybavena hrazdovou klecí. 


- sály ani terasa nejsou zpřístupněny bez trenéra z bezpečnostních důvodů

- individuální pronájem sálu je možný, poptávky prosíme na e-mail info@azfitnessbrno.cz