Rekonstrukce - Fitko zavřeno 1.-4.9.2022

22.08.2022

Kolegové, kamarádi, milí zákazníci,

v září nás čeká pár změn, se kterými bychom vás chtěli seznámit :-)

Máme v plánu rebranding fitka. Nebojte, pořád budeme AZ FITNESS. Jen v trošku novém kabátu. Chceme udělat změnu na recepci, v posilovně i v zázemí.

To, že jsme změnili úklidovou firmu a je to u nás čistší a voňavější, už jste si snad všimli 😃.

Potřebujeme vymalovat, vyměnit plno nefunkčních světel, vyladit ozvučení, podívat se na vzduchotechniku, opravit plno drobností, změnit polepy, vyměnit nábytek a udělat to u nás útulnější.

Vzhledem k tomu, že je otevřeno skoro nonstop (rozumějte, že celou noc se uklízí), rozhodli jsme se, že na pár dnů zavřeme a uděláme vše pořádně.

Dodací lhůty na nové stroje (ano, budou🤫) jsou pekelně dlouhé. I když je máme objednané již delší dobu, bohužel se nestihnou dodat do září. Pár nevyhovujících nebo nevyužívaných strojů půjde pryč a my doufáme, že k nám ty nové doputují přes velkou louži co nejdřív! ♥️ V gymu vás potom těch změn čeká víc! Těšit se můžete například na novou funkční zónu 🤩

Všechno určitě nestihneme, nejsme supermani. A očekáváme, že plno drobností, které jsme již objednali, dodavatelé nezvládnou dodat - ALE! přijde nám, že je škoda to vše odkládat.

Pro zavření fitka jsme vybrali termín ČTVRTEK 1.9.-NEDĚLE 4.9.

Věříme, že to pochopíte, a že se společně s námi budete těšit na novinky!

Myslíme si, že v tom týdnu bude plno z vás mít starosti s nástupem dětí do školy, s nakupováním pomůcek a zaběhutím "nového" systému doma. Vy, co tyhle problémy nemáte - můžete nám přijít pomoct 🤣🤣🤣 🤫

Následně v září budou probíhat dny

#BEACTIVEDAYS, kdy na pátek 23.9. a sobotu 24.9. otevřeme celé fitko, včetně lekcí a saun, zcela zdarma. 

Těsíme se!

tým AZ FITNESS