Přecházíme na nový systém - novinky a ceník 

29.08.2023

Vážení klienti,

od 4.9. 2023 přecházíme ve fitku na nový recepční systém. Od změny očekáváme pružnější odbavení, nové uživatelské funkce a obecně moderní přístup :)

Konečně si budete moci založit svůj online účet, kde uvidíte např. historii vstupů, nákupů, čerpání pernamentek, platnost členství/pernamentek, výši depozitu a jiné. 

Budete si moci udělat online rezervaci na lekci, koupit permici nebo členství, dobít si depozit (kredit), koupit voucher a tak dále. 

Každý systém má své "pro a proti". Tento nám nově umožňuje: členům dát neomezený počet vstupů v rámci dne (pokud jedete např. fázový trénink, budete moci jít k nám např. 2-3x za den!) - novou podmínkou k členství je pořízení fotografie do systému nebo prokazování se občanským průkazem, aby nedocházelo ke zneužití nepřenosného členství. Členům také přidáváme měření InBody zdarma. Naopak systém neumožňuje nyní "selektovat" ceny pro členy, pernamentkáře atp. Vždy však máte možnost se k této výhodnější ceně dostat. 

Nově zavádíme permice na solárko - tedy za výhodnější cenu a  zlevňujeme vstup do wellness. 

Novinkou bude i při dobití depozitu ("kreditu") využití slevy na komplet nabídku (bar, solárko, wellness). (Mimo členství a prenamentek).  Při dobití více jak 3.000 Kč je sleva 5%, více jak 5.000 Kč je sleva 10%. Depozit má platnost 1 rok, nelze jej prodlužovat ani vybírat zpět. Vždy je platná výše slevy posledního dobití na celý zůstatek depozitu. Novým dobitím si prodlužujete jeho platnost. 

Systém nám nově umožní Vám posílat "dárky" - pokud nám dáte datum narození tak např. k narozeninám. Občas Vás jen tak potěšíme - nezapomeňte aktualizovat či doplnit svůj email na recepci - ostatně - bez něj se neobejdeme pokud máte zájem o přístup do klientské zóny a chcete všechny funkce využívat. 

Novinku je i vlastní appka - pro iOS a Android. Přihlásíte se do klientské zóny, vše si vyřídíte a vygenerujete si QR kód, který stačí při vstupu do fitka "pípnout" a jste dobaveni ve vteřině. 

Věříme, že nám i vám systém přinese samé pozitivní změny! 

Při této příležitosti jsme však nuceni, po dlouhé době upravit ceník. 

Dlouho jsme otáleli - i když ostatní fitka zdražovala již dávno. Nyní jsme nuceni upravit ceny i my, zejména z důvodu stále se zvyšujících nákladů. Věříme, že Vám za to máme co nabídnout. Nyní třeba rekonstruujeme terasu, aby byla připravena na vaše cvičení pod širým nebem a s luxusním výhledem na Brno. 

Budeme se těšit a prosíme o shovívavost v prvních dnech/týdnech změny. Může dojít k nepřesnostem při přenosu dat či chyb - lidskému faktoru. Slečny recepční se budou také snažit, aby to bolelo co nejméně! 


Děkujeme moc!! 

Tým AZ FITNESS