BODY CORE - novinka!

25.05.2022

Krásný den, dnes máme další novinku! 

Představujeme Vám Moniku, naši novou lektorku sálových lekcí!

Připravila si pro Vás lekci BODY CORE. 

- skupinová lekce zacílená na posílení a zpevnění středu těla s využitím vlastní váhy, odporové gumy, balančních pomůcek

- Využívá většinou statické výdrže, cvičí se na podložce anebo s balančními pomůckami. Je vhodná pro všechny výkonnostní skupiny. Žijete s bolestí? Máte omezený rozsah pohybu v kloubech nebo vás dokonce klouby bolí? Nohy vás nenesou tak dobře, jako dříve? Bolí vás záda? Nemůžete dlouho stát, či se tak dobře hýbat, jako dříve? Bolí vás za krkem? Prodělali jste úraz, protrpěli operaci? Nebo "jen" chcete zvýšit svoji kondici, zpevnit svaly, navýšit svoji energii a vrátit se zpět do formy? Zpevnit pánevní dno, třeba po porodu? Nebo jste zaměřeni na výkon a potřebujete zlepšit trénink? 

 Tak přesně pro Vás je určená lekce Body Core s Monikou. 

Kdy: úterý 9-10h a čtvrtek 18-19h.

Délka lekce: 60 min. 

Jednorázové vstupné 150Kč

Rezervace: recepce AZ FITNESS, tel číslo: +420 511 189 700 nebo zprávou na FB, IG (vyčkejte prosím na potvrzení). 

Možné využít Multisportku, permanentku, členství. Bez doplatků. 

Začínáme již 31.5.2022! 

Představení Moniky: "Jako osobní trenérka působím již 14 let od absolvování trenérské školy jako trenér kulturistiky, instruktor fitness a následné vystudování vysoké školy tělesné výchovy a sportu v oboru kondiční specialista. Specializuji se především na funkční trénink, odstranění svalových disbalancí, prevence a terapie bolesti zad, redukce tělesného tuku a hmotnosti, zlepšení celkové kondice, speciální tréninky pro těhotné a seniory."


Těšíme se!